ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558478806, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 831
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 318 WHERE article_id = 831 LIMIT 1
---
Zwalczanie finansowania terroryzmu
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sun, 14 Sep 2014

Zwalczanie finansowania terroryzmu

Kontrolowanie przepływów finansowych stanowi jeden ze skutecznych sposobów na zwalczanie międzynarodowej przestępczości. Blokowanie i przejmowanie pieniędzy podważa finanse tych organizacji, co osłabia je znacznie skuteczniej niż tradycyjne działania polegające na wprowadzaniu nowych ustaw i ostrzejszych regulacji w prawie karnym. Finanse międzynarodowych organizacji przestępczych są zazwyczaj skomplikowaną siecią wzajemnych powiązań, które potrafią przeniknąć tylko znakomicie wyszkoleni specjaliści.

Organizacje takie skutecznie ukrywają swoje finanse w wielu miejscach szczególnie w krajach, w których system kontroli finansowej nie działa skutecznie. Ukrywanie środków finansowych w wielu miejscach stanowi zabezpieczenie na wypadek konfiskaty pieniędzy. W przypadku wykrycia konfiskacie podlega jedynie część środków finansowych.Takie rozwiązanie zabezpiecza finanse przed jednorazową akcją organów ścigania, która mogłaby doprowadzić do utraty znacznej części środków.

Zwalczanie nielegalnych transferów finansowych staje się szczególnie ważne w walce z organizacjami terrorystycznymi, które w ten sposób finansują swoją działalności. W takim przypadku finanse pozyskiwane często z działalności przestępczej zostają przekazane na działalność terrorystyczną. Jednak niezależnie od miejsca pochodzenia i przeznaczenia konieczna jest międzynarodowa współpraca gdyż tylko w ten sposób możliwe jest wytopienie a następnie zatrzymanie takich przepływów pieniężnych, które stanowią zagrożenie dla wspólnego bezpieczeństwa.

Przeczytano 317 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA