ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1555915347, active_ip = '3.80.128.196', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'oodd0mjpu90q3u3ftuujhjgsp0'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.128.196'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 810
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 369 WHERE article_id = 810 LIMIT 1
---
Sprawdzenie stanu
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 27 Aug 2014

Sprawdzenie stanu

Inwentaryzacja środków trwałych to sprawdzenie stanu przedmiotów obecnych w firmie, zarówno środków produkcyjnych, maszyn, sprzętu biurowego. Najczęściej inwentaryzacja dokonywana jest raz do roku, a ściślej w ostatni dzień roku obrotowego. Środki trwałe inwentaryzuje się w drodze spisu z natury, to znaczy, spisuje się to, co w danym momencie jest na stanie.

Wyjątek stanowi inwentaryzacja środków trwałych, do których dostęp jest znacznie utrudniony, gruntów oraz praw zakwalifikowanych do nieruchomości. Inwentaryzacja tego rodzaju środków następuje poprzez porównanie danych ksiąg rachunkowych z odpowiednimi dokumentami i obserwowanie zmian w wartości tych składników. Inwentaryzacji podlegają również środki trwałe, będące własnością innych jednostek, powierzone do sprzedaży, przechowania, przetwarzania lub używania. Oznacza to, że inwentaryzacji podlega towar w sklepie. Obowiązek spisu środków trwałych nie dotyczy jednostek specjalizujących się dostarczaniu usług pocztowe, transportowe, spedycyjne i składowania. Zasady przeprowadzania inwentaryzacji środków trwałych, powinny być określone w instrukcji inwentaryzacyjnej, którą ma obowiązek przyjąć kierownictwo danej organizacji. Warto wiedzieć, że instrukcja inwentaryzacji stanowi stanowiącej element polityki rachunkowości. Firmy coraz częściej decydują się zakup programów ułatwiających niełatwe zadanie, jakim jest sprawdzenie stanu środków trwałych. Bez wątpienia wiedza o stanie majątku jest bardzo cenna dla przedsiębiorców i pozwala na zaplanowanie strategii rozwoju firmy. Informacja o środkach trwałych jest ważna przy planowaniu wymiany lub zakupu sprzętu. Najkorzystniej jest wymieniać sprzęt zużyty lub taki, który nie spełnia norm technologicznych.

Przeczytano 368 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA