ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558479274, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1755
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 545 WHERE article_id = 1755 LIMIT 1
---
Jak zabezpieczyć mieszkanie przed raczkującym maluchem?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sun, 5 Oct 2014

Jak zabezpieczyć mieszkanie przed raczkującym maluchem?

Dzieci to żywe srebro – wejdą wszędzie (zwłaszcza, gdy są małe), wszystko zrzucą. Gdy mamy raczkującego bobasa musimy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu mieszkania tak, by maluch zwiedzając i poznając świat nie wyrządził sobie krzywdy.

Najważniejszą zasadą jest przełożenie wszystkiego, co dziecko może zrzucić na siebie „piętro” wyżej, poza zasięg jego łapek. W ich zasięgu nie powinno zostać nic. W ten sposób unikniemy wielu nieprzyjemnych dla domu i dziecka wypadków (np. potłuczenia czegoś, oparzenia się szklanką z gorącą kawą). Zadbajmy także, by w zasięgu rączek nie było rzeczy małych, które dziecko mogłoby połknąć lub włożyć do noska. Przy ciekawym świata malcu konieczne okaże się zabezpieczenie mebli. Chodzi tu o oklejenie elementów ostrych, by dziecko nie rozbiło sobie na nich główki (np. ucząc się wstawać). W sklepach dostępne są specjalne zabezpieczenia na rogi mebli i stołów. Wystarczy je nakleić, by zapewnić maluchowi bezpieczeństwo. Pozostaje nam jeszcze kwestia ciekawości naszej pociechy. Maleństwo chce wszędzie zajrzeć i wyjąć wszystko z szuflad i szafek. Co możemy zrobić, by tego uniknąć? Możemy skorzystać z metod domowych i np. związać drzwiczki szaf ze sobą. Możemy też kupić specjalne blokady do szuflad i szafek. Są one zrobione tak, byśmy my mogli wygodnie z mebli korzystać, ale by dziecko nie poradziło sobie z ich otwarciem. Nie zapominajmy także o zabezpieczeniu gniazdek specjalnymi blokadami. W ten sposób dziecko nie włoży nam paluszków w gniazdko. Zawsze także pamiętajmy o zamykaniu balkonu, gdy maluch zostaje sam w pokoju.

Przeczytano 544 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA