TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 11 Nov 2014

Prezent dla dziecka na święta

kid-happily-open-the-Christmas-gift.jpgZbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dzieci z niecierpliwością czekają na wymarzone prezenty. Nie łatwo jest Mikołajowi trafić w ich gusta. Poniżej znajdą się ulubione zabawki najmłodszych.

Ponadczasową zabawką dla dziewczynek są oczywiście lalki natomiast dla chłopców autka. Te zabawki zawsze będą się cieszyły atrakcyjnością.

Kilkuletniej dziewczynce warto kupić również zabawkę zwierzątko, serca dziewczynek podbija w ostatnich latach Chi Chi Love – interaktywny piesek. Dobrym pomysłem na prezent dla dziewczynki w tym wieku, będzie także tradycyjny pluszak lub zabawki z kolekcji Littlest Pet Shop.

Marzeniem chłopców jest z pewnością otrzymanie od Mikołaja samochodu lub klocków Lego. Odpowiednie będą zabawki z serii Hot Wheels lub filmu Auta, wśród których największą popularnością cieszy się główny bohater Zygzak MzQueen.

Czym powinniśmy się kierować wybierając zabawkę dla najmłodszych?

  • Zabawka musi posiadać właściwe oznaczenie, która umożliwi dokładną identyfikację przedsiębiorcy, który wprowadza ją na rynek oraz znak świadczący o tym, że dana rzecz spełnia podstawowe wymagania dopuszczenia jej na rynek.
  • wybierając zabawkę, powinniśmy sprawdzić, czy zostały na niej zamieszczone informacje, odnośnie ograniczeń wiekowych dzieci, które powinny się nią bawić oraz zdecydować się na taką, która będzie odpowiednia dla wieku naszego dziecka.
  • Należy jak najdokładniej obejrzeć zabawkę. Warto sprawdzić czy nie ma żadnych wad i czy nie ma żadnych ostrych, wystających części.
  • kupując ubranka dla dzieci, powinniśmy się zapoznać się z oznaczeniami i etykietami, na których powinny znajdować się m.in. dane dotyczące składu.
  • wybierając meble dla naszych maluchów, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz komfort – zwracamy uwagę na stabilność oraz konstrukcję. Szczególnie ważne jest sprawdzenie czy do łączone są instrukcje montażu, użytkowania oraz konserwacji.

Kupując prezent dla dziecka, wybierajmy ten, który pozwoli maluchowi na rozwój jego zainteresowań, poprzez naukę i zabawę. Zwrajajmy uwagę, nie tylko na atrakcyjność ale również bezpieczeństwo, Decydujmy się na rzeczy nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także bezpieczne. Wybierając zabawki z dźwiękiem, zastanówmy się czy poziom decybeli nie uszkodzi słuchu naszej pociechy. Pamiętajmy, że nic nie zastąpi dzieciom naszego zdrowego rozsądku.

Przeczytano 346 razy.

4.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA