ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558477889, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1756
---
Rodzinna niedziela
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 6 Oct 2014

Rodzinna niedziela

Wspólne spędzanie czasu dla rodziny jest czymś bardzo cennym. Dzięki tym chwilom zacieśniają się więzi między rodzicami i dziećmi oraz coraz lepiej się poznajemy. Dziś, gdy mamy coraz mniej czasu, a coraz więcej obowiązków, każda chwila spędzana z rodziną jest cenna. Najczęściej więcej czasu mamy w niedzielę, jak możemy spędzić ją rodzinnie?

Gdy za oknem mamy piękną pogodę, powinniśmy wykorzystać to na rodzinny spacer. Możemy wybrać się na rower lub rolki. Najlepiej byśmy robili to wspólnie wszyscy. Jeśli nie jesteśmy dobrzy w takich jazdach, możemy pójść do parku i pozwolić jeździć dzieciom. Na pewno będę się one dobrze bawić. Dużo relaksu i zabawy dostarczą nam wędrówki. Możemy pojechać w ładne miejsce, np. za miasto, w góry, nad morze i pospacerować równocześnie poznając nowe okolice lub zdobywając szczyty (nawet niskie, odpowiednie dla dzieci).

Gdy nie mamy możliwości wyjechania za miasto, znajdźmy w naszej miejscowości ciekawe miejsca. Możemy wybrać się do muzeum. Tak spędzony czas wcale nie musi być nudny. Dziś wiele jest ciekawych wystaw, także dla dzieci. W większych miastach znajdziemy np. muzea zabawek, przyrody. Taki wypad nie tylko sprawi, że odpoczniemy, ale także wiele nas i maluchy nauczy.

Innymi sposobami wspólnego spędzania niedzieli mogą być zabawy w domu. Możemy urządzić sobie teatrzyk lalkowy lub sami zamienić się w aktorów. Fajnym pomysłem są gry planszowe. Wykorzystać możemy gotowe lub też samodzielnie je najpierw wykonać. Potrzebne będą tylko papier, ołówek i bogata fantazja.

Przeczytano 352 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA