TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 10 Oct 2014

Gadżety dla kibica

9736041972_37f9be5cb5_m_1.jpgCo kupić kibicowi na urodziny, imieniny czy inną specjalną okazję? Każdy z nas przynajmniej raz w życiu zetknął się z tym przynajmniej raz w życiu. Niby wybór jest duży, ale gdy przychodzi co do czego, to okazuje się, ze pomysłów brak, a w głowie pustka. Oto kilka gadżetów, z których każdy kibic będzie zadowolony. Czytajcie dalej.

Ubrania

Kibic bez odpowiedniego stroju to jak żołnierz bez karabinu. Koszulka reprezentacji Polski, koszulka w barwach ukochanego zespołu to niezbędnik każdego kibica. Wybór w tego typu rzeczach jest ogromny i tak naprawdę szanse na to, ze taka koszulka już od dawna wisi w szafie są małe. Bardzo dobrym pomysłem jest również zakup szalika. Zawsze też można pójść o krok dalej i kupić super profesjonalną sportową bluzę, spodnie dresowe lub buty. Możliwości jest naprawdę wiele a gwarancja zadowolenia 100%. Gdzie najlepiej kupić tego typu rzeczy? Najprostszym rozwiązaniem jest internetowy sklep kibica. Bez wychodzenia z domu można kupić całą wyprawkę. Jeżeli czas nas goni, zawsze można wybrać się do dobrego sklepu sportowego. Tam również są specjalne stoiska i alejki z gadżetami dla kibiców, tylko trzeba wziąć pod uwagę to, że wybór może być już mniejszy. Tego typu sklepy znajdują się również przy stadionach lub klubach sportowych. Najczęściej znajdziemy tam gadżety z barwach konkretnej drużyny, ale nie tylko.

Inne gadżety

Jeżeli nie mamy pewności co do wyboru koszulki czy jej rozmiaru, zawsze można pokusić się o inny gadżet kibica. Wybór jest naprawdę szeroki. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju kubki, flagi, bransoletki, lodówki termiczne, frotki do zakładania na rękę, a nawet szlafroki. Jeżeli znamy upodobania naszego kibica i wiemy dokładnie, jaka drużyna go interesuje, bardzo dobrym pomysłem jest zakup książki opisującej jej dzieje, a może historię jednego, konkretnego piłkarza czy siatkarza. Jeżeli chcemy kupić coś z pomysłem, na rynku dostępne są również specjalne spinki do mankietów. Świetnym pomysłem jest także zakup biletu na mecz ukochanej drużyny lub na mecz reprezentacji Polski. Czasem liczy się nie tyle wynik, co sama możliwość przeżycia tych emocji. Jeżeli wśród nas jest zagorzały fan piłki nożnej, zawsze możemy go zabrać do Warszawy i zaprosić na zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Jak widać możliwości jest bardzo wiele. Wystarczy tylko pomyśleć, a czasem wykazać się kreatywnością.

Marek Baranowski student

Przeczytano 420 razy.

4.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA