TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 17 Sep 2015

Proces powstawania dobrej odżywki

Bia%C5%82ko-dla-sportowc%C3%B3w-od%C5%BCBiałko serwatkowe jest jedną z bardziej cenionych odżywek powodujących zwiększenie masy mięśniowej jak również powodujących wiele innych pozytywnych efektów. Białko serwatkowe to jednak nie jest produkt, o którym możemy powiedzieć, że powstaje w sposób naturalny. Aby móc mówić o produkcie dającym pozytywne efekty dla sportowców, musimy przejść przez szereg procesów. W tym miejscu zatem możemy zapytać o to, czym jest białko serwatkowe i w jaki sposób powstaje. Jak sama nazwa wskazuje, białko serwatkowe powstaje z serwatki. To produkt uboczny w procesie powstawania sera. Sama serwatka jednakże nie zawiera w sobie białka, ale wyłącznie laktozę oraz tłuszcz. Aby móc zatem mówić o odżywce, o białku serwatkowym, samą serwatkę musimy poddać procesowi ultrafiltracji. Proces ten pozwala pozbyć się właśnie niechcianej laktozy oraz tłuszczu. Otrzymujemy w tym momencie białko serwatkowe, znane również jako WPC-80. Produktem pożądanym na rynku, pożądanym przez sportowców jest izolat białka serwatkowego. Aby go uzyskać, koncentrat białka serwatkowego musi zostać poddany kolejnemu procesowi. W jego wyniku pozbywamy się resztek laktozy oraz resztek cukrów. To jednak nie jest jeszcze ostateczna postać produktu przeznaczonego do spożywania przez sportowców.

Wysoka jakość produktu

Izolat białka serwatkowego jest bowiem poddawany procesowi suszenia rozpryskowego, dzięki któremu otrzymujemy produkt w postaci proszku. Oczywiście do produktu dodawane są różne substancje powodujące urozmaicenie smaku, urozmaicenie kolorystyczne czy też zapachowe. Dopiero w tym momencie możemy mówić o odżywce przeznaczonej dla sportowców, odżywce w pełni przygotowanej, odżywce zwanej białkiem serwatkowym, tak cenionej na rynku przez tych, którzy pragną utrzymać wysoki poziom swojej masy mięśniowej, wysoki poziom swojej kondycji, którzy chcą zachować wysoki poziom swojej siły i wytrzymałości. Produktów zwanych białkiem serwatkowym na naszym rynku mamy bardzo wiele, ale zasadniczo białko serwatkowe to białko serwatkowe i tego się trzymajmy.

Przeczytano 482 razy.

4.0/5(2 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA