TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Jak wybrać dobrą lodówkę?

273638830_b313aa896b_m.jpgJeszcze do niedawna jedynymi zadaniami, jakie stały przed lodówką czy lodówko-zamrażarką było dobre chłodzenie oraz mrożenie. Obecnie jednak, lodówka spełniać musi znacznie więcej wymogów.

Wielkość

Wielkość lodówki uzależniona powinna być nie tylko od liczby domowników, lecz także od częstotliwości zakupów. Im rzadziej je robimy, tym więcej miejsca potrzebować będziemy na ich przechowywanie. Ważne jest także to, jakiego rodzaju produkty kupujemy najczęściej. Jeżeli są to na przykład warzywa oraz owoce, warto zaopatrzyć się w lodówkę wyposażoną w dużą szufladę.

Jeżeli chodzi o wielkość zamrażarki, to z tej większej częściej korzystać będą osoby gotujące potrawy do dłuższego przechowywania oraz posiadacze ogródków owocowo-warzywnych, którzy potrzebują sporo miejsca na przechowywanie przygotowywanych przez nich mrożonek.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 467 razy.

Oceń jako pierwszy

Wirtualne przymierzalnie ubrań

Choć wydaje się to nierealne, istnieją wirtualne przymierzalnie ubrań. Jest to drogi sprzęt, ale ma pojawić się również w Polsce. Klient wchodzi do galerii handlowej i jest zazwyczaj zdezorientowany. Mało który klient wie, po co dokładnie przyszedł, co chce kupić. Większość wchodzi z zamiarem kupienia fajnego ubrania, a już zwieńczeniem zakupów idealnych jest skompletowanie zestawu ubrań, które będą do siebie pasować. Niestety już z tą umiejętnością, sporo osób ma duży problem.

Z pomocą takim klientom przyjdą właśnie wirtualne przymierzalnie. Zaraz po przyjściu do galerii, klient wejdzie do takiej nietypowej przymierzalni, gdzie jego ciało zostanie dokładnie zeskanowane. W miejscu tym będą znajdować się 52 calowe ekrany i kamery wyposażone w czujniki 3D.

Lustra również nie są zwykłymi lustrami. Posiadają specjalne sensory, które rozpoznają głębię przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiązaniu postać, sylwetka danego człowieka jest stale rejestrowana oraz analizowana.

Kolejno na obraz pochodzący z kamery automatycznie nakładane są zdjęcia poszczególnych elementów odzieży, bluzki, żakiety, spódnice, spodnie, które następnie dopasowywane są do sylwetki danej osoby.

Czy odzież może być tak dokładnie dopasowana, czy naprawdę zostanie dokładnie dobrana do naszej figury?

Wszystko jest możliwe, ponieważ ruch danej osoby jest cały czas generowany, zapisywany ze wszystkich stron.
W pamięci przymierzalni jest większość odzieży znajdującej się w sklepie. Dostajemy zatem wydrukowaną ich listę, wraz z cenami.

Przeczytano 574 razy.

Oceń jako pierwszy

Trik telefonii komórkowej na całkiem duże pieniądze

Żyjemy w czasach, gdzie każdy, również sieci telefonii komórkowy próbują na nas swoich trików, przekłamań, wszystko po to aby nas zmylić, a jeszcze na tym zarobić, choć przeciętny użytkownik nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Pod koniec ubiegłego roku sieć Play weszła na rynek z ofertą, według której za kilka złotych, sumę niewielką dla większości ludzi dostawało się doładowanie transferu MB. Wszystkie bonusy łączące się z tą promocją ważne miały być, według regulaminu, 30 dni kalendarzowych od dniach ich nam przyznania.

Po uruchomieniu przychodzi informacja, o której godzinie został uruchomiony bonus, gdzie można sprawdzać stan konta, czyli na jakiej stronie lub jaki kod wykorzystać do sprawdzenia pozostałego stanu konta. Teoretycznie dane z dwóch powyższych źródeł powinny się pokrywać.

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest godzina zawarcia umowy na usługi dodatkowe. I tutaj jest właśnie problem wielu użytkowników. Jeśli w ostatnim dniu 30 dniowej promocji mamy jeszcze do wykorzystania transfer, korzystamy z niego w pełni, ale nie patrzymy na godzinę. Nie myślimy jak jest to istotne.

Zważywszy też na fakt, że w błąd może wprowadzać strona sieci, na której stan konta utrzymuje się do godziny 24 tej, czyli pełnej doby, gdzie w rzeczywistości doba kończy się o godzinie zawarcia umowy, czyli np. o 11, czy 14tej.

Teoretycznie można egzekwować swoje pretensje w stosunku do operatora, ale wniosek nasuwa się jeden. Warto bardzo dokładnie czytać umowy, jakie się podpisuje.

Przeczytano 629 razy.

Oceń jako pierwszy

Gdzie warto robić zakupy akcesoriów GSM

Sprzęty elektroniczne, akcesoria im towarzyszące to towary, których stale poszukujemy. Każdy z nich ma swoich wielbicieli, poszukujących coraz nowych egzemplarzy. Śledzą oni nowinki, interesują się gadżetami, dodatkami do sprzętów elektronicznych, których poszukują.

Warto zastanowić się, gdzie kupować sprzęt, aby być zadowolonym. Trzeba wziąć pod uwagę, jakie kryteria są dla nas ważne. Jeśli cena nie gra roli, a zależy nam na sprzęcie dobrej jakości, z gwarancją, warto dokonać zakupu w sklepie ze sprzętem elektronicznym. Uzyskamy poradę, będziemy mieć możliwość obejrzenia sprzętu, wypróbowania go.

Za komórkę, tablet, czy też i-phone kupione w sklepie, trzeba zapłacić sporo, ale otrzymamy fachowe wsparcie oraz gwarancję na towar, co jest istotne.

Jeśli wybierzemy sklep internetowy, możemy liczyć na możliwość zwrotu, ale nie mamy możliwości obejrzenia produktu z bliska. Pojawia się za to element konkurencyjnej ceny.

Najbardziej korzystne ceny są na aukcjach, w komisach oraz ogłoszeniach. Mamy możliwość kupienia sprzętu od prywatnych użytkowników, którzy sprzedają akcesoria, które im się znudziły, opatrzyły. Niestety najczęściej jest to już sprzęt bez gwarancji, zatem kupujemy go o wiele taniej, ale na własne ryzyko. Z drugiej strony dla wielu osób jest to jedyny sposób na zakup wymarzonego sprzętu, ponieważ cena odgrywa tu dużą rolę. zwłaszcza w przypadku ludzi młodych, studentów.

wybór jest typowo indywidualny. Część z nas poszukuje towarów nowych, a innym nie zależy na nowości, a raczej na tanim sprzęcie.

 

Przeczytano 554 razy.

Oceń jako pierwszy

Nakładki na telefony

Nakładki na telefony to nowość wśród akcesoriów. Są one ciekawą alternatywą dla tradycyjnego futerału na komórkę. Chronią telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dużą zaletą jest fakt, że posiadają otwory, które umożliwiają dostęp do bocznych klawiszy, aparatu, miejsca na kabelek ładowarki. Nakładki najczęściej mają kształt, który pozwala na ochronę tyłu i boków telefonu - są idealne dla ekranów dotykowych. Zwykłe futerały na ogół trzeba zdejmować przy chęci skorzystania ze smartfonu. Nakładki są najczęściej robione z twardego, sztucznego tworzywa lub miękkiej gumy. Jeżeli komuś zależy na większej ochronie również ekranu poza pokrowcem może zdecydować się na folię ochronną.

Specjalne nakładki można bez trudu kupić jeżeli mamy popularny model telefonu. Pojawiają się też fantazyjne akcesoria GSM, które mają więcej funkcji, niż tylko chronić telefon przed mechanicznymi urazami. Najciekawsze póki co wydają się nakładki na iPhone. 4ithums to pokrowiec, który posiada małe wypustki w miejscu, gdzie znajduje się dotykowa klawiatura w telefonie - korzystając z niej mamy wrażenie, tak jakby iPhone posiadał klawiaturę. Ciekawy gadżet dla osób od dawna korzystających tylko z telefonów dotykowych. Inna nakładka - GoPano pozwala na robienie filmów i zdjęć panoramicznych po jednym naciśnięciu klawisza. Na wydanie oryginalnej pokrowca zdecydowała się też motorola - ich futerał pomaga gromadzić i organizować kontakty oraz napływające wiadomości - prawdziwa gratka dla kogoś kto ceni sobie indywidualne akcesoria GSM. Trudno nie stwierdzić, że fani iPhone to osoby kochające oryginalne gadżety.

Przeczytano 631 razy.

Oceń jako pierwszy