TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 21 Aug 2014

Bateria słoneczna do telefonów LG

Na co dzień możemy zaobserwować coraz to ciekawsze unowocześnienia w świecie elektroniki i nie tylko. Oferowane na rynku telefonu spełniają naszej najśmielsze oczekiwania. Firma LG wypuściła na rynek bardzo praktyczną baterię słoneczną LG PCB-100 Hopper Solar Cell przeznaczoną do modelu telefonu LG GD 510. Ponieważ bateria ta jest zasilana energią słoneczną jest nie tylko bardziej przyjazna środowisku, ale również wyzwala mniejsze zużycie energii w ciągu dnia i wytrzymuje bez ładowania nawet tydzień. Jest ona genialny rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają przy sobie ładowarki w momencie, kiedy jej potrzebują, są podróżnikami, którzy lubią samotność i życie samarytanina.

Zostawienie telefonu na słońcu przez 20 minut pozwala na rozmowę przez 4,5 minuty lub zatrzymać telefon w gotowości przez 360 minut. Jest to genialne rozwiązanie. Bateria jest niewielka, otóż posiada wymiary: 130 cm x 81 cm x 20 cm, waży 7 gram. Zakupując baterię otrzymuje się dwunastomiesięczną gwarancję. Panel słoneczny daje 4,4 V napięcia stałego, moc ładowania uzależniona jest od natężenia promieniowania słonecznego, tak więc w pochmurny dzień bateria nie naładuje się zbyt mocno. Bateria wygląda ładnie, ma ciemno grafitowy kolor. Wygląda i prezentuje się bardzo elegancko.

Przy tym nie jest zbyt droga, dlatego uważam, że warto ją zakupić i cieszyć się możliwością korzystania ze słońca nie tylko w odniesieniu do dostarczaniu sobie witamin, ale również do napędzania energii swojego telefonu. Co do telefonu do którego bateria została stworzona, jest on przeciętny, nie ma żadnych modny dodatków (Android, Wi-Fi). Aby zaczerpnąć opinii innych użytkowników należy skorzystać z forów LG. Ja polecam i daję ocenę najwyższą.

Przeczytano 726 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA