TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 21 Aug 2014

Innowacja telefonów LG?

Telefony LG mimo swojej dość dobrej opinii na rynku wcale nie zachwycają pod każdym względem. Owszem, istnieją aspekty, którym należy oddać honor, ale tylko początkowo. Na przykład można wziąć pod uwagę obudowę: w przeważającej większości jest ona wykonana z plastiku. Na początku wygląda świetnie, elegancko się prezentuje, atrakcyjnie wygląda. Mniej więcej po tygodniu lub dwóch użytkowania, widać już ślady, rysy.

Użytkownicy bardzo narzekają na w większości słabe baterie, które trzeba ładować niemal codziennie (przy większym rarytasie co dwa dni). Nie jest to zachwycające zwłaszcza, że ludzie są coraz mniej cierpliwi. LG jest podobno bardzo dobrze rozwijającą się technologicznie firmą. Wprowadza swego rodzaju innowacje, które nie działają do końca dobrze. To tak jakby temat został tylko napomniany, a nie omówiony w całości. W niektórych wypadkach ekran dotykowy bardzo słabo reaguje. Cały telefon potrafi zawiesić się lub na przykład chcąc połączyć się z Internetem trzeba go zresetować.

Z czego wynikają te niedociągnięcia i niedoskonałości. Co można dobrego powiedzieć o telefonach marki LG? Mają całkiem dobre aparaty cyfrowe, które wykonują przyzwoite i pełne kolorów zdjęcia. Odtwarzacz muzyki – w przypadku kiedy głośnik stanowi również słuchawkę – beznadzieja. Jeżeli jest zamontowany oddzielnie, można polecić. Szkoda, że w większości odczuć LG to raczej „plastikowy kicz”, a nie porządna marka oferująca swoim klientom najlepsze rozwiązania, najnowsze świetnie działające technologie. Czy polecić? To zależy przede wszystkim od tego, jakie mamy wymagania od mającego nam służyć telefonu. Jeśli zależy nam na bardzo wysokiej funkcjonalności, nie do końca wybór ten może okazać się właściwy.

Przeczytano 338 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA