TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 21 Aug 2014

Mniej chwalebne cechy telefonów LG

Poza tym, że telefon ładnie wygląda, przydałoby się, żeby jeszcze poprawnie i bez zarzutu się sprawował. Firma LG posiada telefony z akumulatorami najsłabszej jakości. Bateria bardzo krótko trzyma, czasami nawet niecałą dobę. Co prawda zużycie jest dosyć spore przy używaniu przeglądarki chrome, jednak oczekuje się czegoś więcej. Niby LG stawia na prostotę z czym można się w zupełności zgodzić.

Podobno też technologia LG stawia ogromne kroki. W niektórych oczach są one nikłe, czasami nawet żadne. Przykładowo pod nową nazwą telefonu poza wyglądem (małą różnicą) nic się nie zmienia. Poza tym telefony LG mają plastikowe obudowy, na których bardzo szybko widać ślady użytkowania. Niektóre modele strasznie się zacinają podczas wchodzenia do menu głównego, nie mówiąc już o dalszych krokach takich jak przeglądanie obrazów czy jakichś bardziej rozbudowanych aplikacji, nie wspominając o Internecie. Widnieją również opinie, że połączenie bluetooth bardzo szybko się psuje, więc zdjęcia, które przykładowo zrobi się telefonem, na nim właśnie zostaną (no chyba że w zestawie był kabel sieciowy).

Czasami występują problemy z kartą pamięci, która nie odczytuje danych, które z pewnością zostały na niej zapisane (przykładowo zdjęcia, filmy wideo). Przy smartfonach problem z wrażliwością na dotyk może być ogromnie irytujący. Szkoda, że telefony LG tylko na początku wyglądają bardzo atrakcyjnie. Ogólna ocena jaką można postawić w skali od 1 do 10 to maksymalnie 3. Na rynku są producenci, którzy produkują solidniejsze modele telefonów. Pomimo tego jednak, telefony LG cieszą się całkiem sporą popularnością. Wszystko zależy bowiem od tego, na jakie parametry zwracają uwagę użytkownicy w pierwszej kolejności. Nierzadko zdarza się bowiem, że jest to po prostu efekt wizualny.

Przeczytano 311 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA