TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 25 Aug 2014

Uchwyty do telefonów – uniwersalne czy dedykowane?

Uchwyty do telefonów komórkowych są bardzo potrzebnym przedmiotem dla posiadaczy telefonu wszędzie tam gdzie potrzebujemy wolnych rąk, a swój telefon chcemy mieć na oku. Sklepy stacjonarne jak i internetowe prześcigają się w ofertach, by zaproponować najwygodniejsze rozwiązanie dla swoich klientów.

Decydując się na zakup uchwytu do telefonu komórkowego najlepiej zabrać swój aparat i udać się do autoryzowanego sprzedawcy, by w profesjonalny sposób dopasował uchwyt do modelu naszego telefonu. Zakup uchwytu uniwersalnego nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż często nie podtrzymuje telefonu w należyty sposób.

Uchwyty do telefonów bardzo przydają się w podróży samochodem, razem z zestawem głośnomówiącym stanowią doskonałą całość. Uchwyt montuje się często pośrodku szyby samochodowej na wysokości 0oczu by ekran telefonu był nam dobrze widoczny. Nowością i ciekawostka na rynku są uchwyty telefoniczne które przeznaczone są dla rowerzystów. Każdy rowerzysta może skorzystać z uchwytu rowerowego gdy chce mieć swój telefon w zasięgu wzroku. Specjalistyczna budowa tego uchwytu całkowicie zabezpiecza telefon podczas jazdy, dodatkowe gąbki zabezpieczające na ramionach niwelują do zera jakiekolwiek rysy czy tez wstrząsy dla telefonu.

Uchwyt wyposażony jest w funkcje obrotu o trzysta sześćdziesiąt stopni co umożliwia obrót telefonu do pozycji jaka nam najbardziej odpowiada. Boczne ramiona są w pełni regulowane więc uchwyt dostosuje się do każdej szerokości telefonu komórkowego. Uchwyty do telefonów to bardzo przydatne rozwiązanie dla kierowców oraz rowerzystów. Zdaniem coraz większej ilości osób te produkowane konkretnie do określonych modeli telefonów o wiele lepiej spełniają swoje zadanie, dlatego też nie dziwi rosnące nimi zainteresowanie na rynku.
Przeczytano 330 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA