TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 5 Nov 2015

Skuteczne usuwanie zmarszczek

thumb_1446734442_2d51ab602c44c3c9f965c0fKtóryś z polskich poetów twierdził, że „w zmarszczkach rozum mieszka, a gdzie głowa siwa, tam wszelka doskonałość zwyczajnie przebywa”. Trudno polemizować z wieszczem, ale prawda jest taka, że mimo wszystko wolimy zmarszczek jednak uniknąć, a przynajmniej opóźnić ich pojawienie się.

Z tego powodu, coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju zabiegi odmładzające, które pozwalają przedłużyć naszą młodość i po prostu czuć się dobrze we własnej skórze.

Oczywiście, można zaufać reklamowanym kremom, serum i innym specyfikom; do pewnego stopnia są to metody skuteczne, ale... otóż to. Czy chcemy wyglądać dobrze tylko do pewnego stopnia? Czy raczej, zamiast spędzać długie godziny we własnej łazience, udać się do renomowanego gabinetu, którego specjalnością jest skuteczne usuwanie zmarszczek? Jeżeli oddamy naszą urodę w ręce profesjonalistów, mamy pewność, że bazując na własnym doświadczeniu, wiedzy oraz wysokiej jakości sprzęcie, wykonają taki zabieg skutecznie, profesjonalnie i fachowo. A być może - również taniej, bowiem, jeśli podsumujemy kwoty, jakie wydajemy na „poniekąd skuteczne” kremy, maski i inne specyfiki, może okazać się, że profesjonalny zabieg wcale nie wychodzi drożej – a w odróżnieniu od półśrodków, jest skuteczny.

Przyczyny powstawania zmarszczek

Przyczyn powstawania zmarszczek jest kilka; jedną z najczęstszych jest proces miostarzenia, czyli nadmierna praca mięśni mimicznych. W ten sposób powstają pierwsze zmarszczki, będące skutkiem marszczenia brwi, uśmiechania się czy mrużenia oczu.

Kolejnym elementem starzenia się skóry jest zmniejszanie poziomu kwasu hialuronowego w skórze. Jest to proces niezwiązany z mimiką i mający charakter całościowy, a za jego przyczyną powstają tak zwane zmarszczki statyczne.

Istotną przyczyną procesu powstawania zmarszczek jest też osłabienie włókien kolagenowych, które tworzą „konstrukcję nośną” naszej skóry. Osłabienie włókien powoduje spadek gęstości skóry i jej ogólne wiotczenie, co z kolei prowadzi do powstawania głębokich zmarszczek oraz bruzd.

Jak wygląda terapia?

O przebieg procesu usuwania zmarszczek zapytaliśmy specjalistów z Instytutu MEDESTETIS, mogącego pochwalić się najwyższej klasy specjalistami, ośmioletnim doświadczeniem, a co najważniejsze – prawie trzema tysiącami zadowolonych pacjentów.

Skuteczne usuwanie zmarszczek nie jest zabiegiem jednorazowym. Podobnie, jak ich powstawanie stanowi pewien proces, tak samo przywrócenie skórze jędrności i młodzieńczego wyglądu nie może przebiegać w sposób gwałtowny. Terapia składa się z serii zabiegów, podczas których skupiamy się na osłabieniu działania mięśni mimicznych , a także na uzupełnieniu istniejących w strukturze skóry ubytków. Duża wagę przykładamy również do poprawy gęstości skóry poprzez aktywizację produkcji kolagenu.

Indywidualne podejście do Klienta

Niezmiernie istotną kwestią podczas terapii jest właściwe rozpoznanie źródła problemu oraz dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta. Każdy z nas posiada nieco inną mimikę twarzy; często wykonujemy pewne grymasy zupełnie podświadomie, co po kilkudziesięciu latach skutkuje powstaniem różnego rodzaju zmarszczek i bruzd. W zależności od specyfiki twarzy Klienta, korygujemy więc następujące elementy

  • widoczne fałdy nosowo – wargowe,
  • opadające kąciki ust, szczególnie tzw. marionetki,
  • zmarszczki pod oczami, kurze łapki i zapadnięte oczodoły,
  • zmarszczki palacza (nad górną wargą),
  • lwia zmarszczka (między brwiami),
  • zmarszczki królicze (na nosie),
  • zmarszczki poziome na czole,
  • zmarszczki na brodzie, szyi oraz dekolcie
Przeczytano 478 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA