TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 4 Sep 2014

Na co należy zwracać uwagę podczas stosowania ziół

Podczas używania ziół należy dokładnie pamiętać:

  • Po pierwsze: Używanie ziół w nadmiarze może poważnie zaszkodzić.

  • Po drugie: Wiele ze stosowanych ziół może wejść w interakcje z zażywanymi przez nas lekarstwami, dlatego koniecznie trzeba skonsultować ich używanie z lekarzem i zachować ostrożność

  • Po trzecie: Bardzo ważny jest sposób w jaki stosujemy rośliny lecznicze. W zależności od choroby czy po prostu od zioła, które zamierzamy zastosować, wskazana jest konkretna forma stosowania roślin leczniczych. Np. w przypadku chorób przyzębia są to płukanki, a w przypadku kataru inhalacje.

Przeczytano 520 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA