ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558479997, active_ip = '34.207.82.217', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '5479ej02n9s207gb6l58iki853'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.207.82.217'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 3466
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 651 WHERE article_id = 3466 LIMIT 1
---
Zwiewne sukienki hitem sezonu wiosna-lato 2016
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 29 Feb 2016

Zwiewne sukienki hitem sezonu wiosna-lato 2016

Szyfon i inne zwiewne, delikatne materiały na dobre rozgościły się w modzie już w zeszłym sezonie. Nic nie wskazuje na to, by teraz sytuacja miała się zmienić. Nadchodząca wiosna również przywita nas lekkimi tkaninami. Pojawiają się one w kolekcjach wszystkich wiodących projektantów Zobacz, co będzie na topie i jak zestawiać subtelne tkaniny w sezonie 2016.

Wiosna tego roku przywita nas nader romantycznie i kwiatowo, czyli w sposób jak najbardziej typowy dla owej pory roku. Na topie będę bluzki w stylu hippie i boho z odkrytymi ramionami. Kokardy i duże wstążki, kwiaty... i oczywiście delikatne, zwiewne tkaniny. Spódnice maxi i midi w połączeniu z luźnymi koszulami. Do tego powrót rękawów XXL. Luz, swoboda i nonszalancja.

Ciągle nosić będziemy sukienki zwiewne z asymetrycznym dołem. Celowy brak symetrii przenosi się również na inne elementy stylizacji. Projektanci proponują nieregularne kształty, skośne dekolty i mocne cięcia. Popularne jest łączenie kontrastowych materiałów i towarzystw. Zwiewną koszulę łączymy z denimem, np. z dżinsowymi spodniami czy spódnicą – tym razem bez strechu!

Wracamy także do stylu lat 90. To sentymentalna podróż dla wielu młodych ludzi, którzy w owych czasach dorastali i po raz pierwszy stykali się z modą. Grunge i rock, minimalizm, jeans czy sport to tylko wybrane trendy z tego okresu. Szerokie, zwiewne spodnie w połączeniu ze sportową bluzą lub topem ze skóry eko? Doskonale! Styl piosenkarek z zespołu Spice Girls powraca do łask po latach zapomnienia.

Co jeszcze? Klimaty latynoskie. Falbany, obfite spódnice, odcienie pomarańczu, czerwieni i czerń. Kobieco i na bogato. Kroje podkreślają kształty – i oczywiście cieszą swoją zwiewnością. Tym razem w wersji na bogato.

Jeśli lubisz delikatne letnie materiały, szyfon, jedwab, batyst, organzę – teraz będziesz mogła z nimi zaszaleć. Transparentne, subtelne kreacje to nadal absolutny przebój! Postaw na kobiecy, romantyczny look i przywitaj wiosnę w dobrym nastroju.

 

Piękna sukienka zwiewna? Tylko na Monashe.pl

Przeczytano 650 razy.

1.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA