urządzenia

3-częściowe stoły do terapii i masażu

W trakcie terapii manualnych i masaży czy różnych zabiegów rehabilitacyjnych, bardzo ważne jest komfortowe ułożenie ciała pacjenta w pozycji zapewniającej mu wygodę oraz prawidłowe ułożenie kończyn czy części ciała podlegających akurat terapii. Za najlepsze podtrzymywanie ciała pacjenta w trakcie takich działań odpowiadają odpowiednie 3-częściowe stoły do terapii i masażu, lub ich odpowiedniki z inną liczbą sekcji. Ogólnie o przydatności danego stołu do terapii manualnych decyduje nie tylko ilość sekcji niezależnie się składających i regulujących, ale również jakość wykonania, zastosowane materiały oraz dostępność dodatkowych funkcji, wyposażenia i akcesoriów.

Podstawowe wykorzystanie foteli

Pierwsza i najbardziej zauważalna przewagą, którą wydają się mieć nad dwusekcyjnymi modelami 3-częściowe stoły do terapii i masażu to możliwość ustawienia go jako fotel. Taki fotel niejednokrotnie pozwala na przeprowadzenie zabiegu w znacznie wygodniejszej pozycji dla samego pacjenta, aniżeli pozycja leżąca, na którą jest skazany przy 2-częściowych stołach.

Oczywiście kupując 3-częściowy stół do terapii i masażu opinie warto sprawdzić, gdyż różne modele mają nie tylko ogromnie zróżnicowaną cenę, ale także inną jakość. Bardzo ważnym w użytkowaniu takiego stołu jest szybkość jego rozstawiania czy zmiany konfiguracji – podwyższanie i obniżanie stołu musi przebiegać sprawnie i bardzo wygodnie, tak samo jak zajmowanie odpowiedniej pozycji przez pacjenta i jej utrzymanie.

Dlatego oferowane przez nas stoły do terapii manualnych są przygotowane w sposób anatomicznie zgodny z budową ciała człowieka, aby ułatwić zachowanie prawidłowej sylwetki w trakcie terapii. Natomiast zastosowane przez producentów surowce i materiały najwyższej klasy sprawiają, że stoły z naszej oferty bardzo dobrze sprawdzają się do swoich celów przez długi czas i są bardzo trwałe.

Możliwość komentowania 3-częściowe stoły do terapii i masażu została wyłączona