urządzenia

Anatomiczna poduszka przeciwodleżynowa

Osoby chore przewlekle oraz niepełnosprawne zmuszone są do spędzania wielu godzin w pozycji leżącej. Bardzo ważne jest zapewnienie im odpowiedniego komfortu. Poza należytą opieką oraz niezbędną rehabilitacją, najlepiej wyposażyć je w odpowiednie łóżko, które zapobiegnie powstawaniu odleżyn. Najważniejszym elementem takiego łóżka jest oczywiście materac.

Materace przeciwodleżynowe mają specjalne wcięcia, dzięki którym krążenie krwi nie jest spowolnione i utrzymuje się na odpowiednim poziomie. Poza tym, taki materac jest wyposażony w pokrowiec z przewiewnego i miłego materiału, dzięki któremu skóra nie odparza się, co bardzo często zdarza się przewlekle chorym osobom. Bardzo ważne jest wyposażenie łóżka w materac tego typu. Leżąc na standardowym, nawet najlepszej jakości, można narazić się właśnie na bardzo przykre i bolesne odleżyny.

Doskonała profilaktyka przeciwodleżynowa

Materac przeciwodleżynowy to niezbędne wyposażenie w szpitalach, hospicjach, czy domach opieki. Doskonale sprawdzi się również w domu, w którym mieszka osoba niepełnosprawna lub ograniczona ruchowo. Poza materacami, sprawdzają się również poduszki, które pełnią podobną rolę.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór materacy przeciwodleżynowych oraz innych akcesoriów, jak anatomiczna poduszka przeciwodleżynowa. Dzięki nim, można zapewnić odpowiedni komfort osobom zmuszonym do przebywania w pozycji leżącej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków cenowych zakupu konkretnego modelu. U nas można negocjować ceny.

Możliwość komentowania Anatomiczna poduszka przeciwodleżynowa została wyłączona