usługi

aparaty ekg

Jeszcze kilkanaście lat temu urządzenia do analizy i zapisu elektrokardiografu były dość dużym luksusem w wielu gabinetach czy przychodniach. Obecnie, dzięki konkurencji pomiędzy firmami produkującymi takie urządzenia jak aparaty ekg cena ich zdecydowanie spadła i to bez obniżania jakości. Wręcz przeciwnie – standardy pracy i obsługi urządzenia do pomiaru i zapisu fal EKG są dzisiaj zdecydowanie wyższe i w stosunkowo niewysokiej cenie można wyposażyć swój gabinet w całkiem nowoczesny, innowacyjny i uniwersalny aparat EKG.

Największe zalety nowoczesnych aparatur

Nowoczesne, proponowane Państwu aparaty ekg muszą nie tylko spełniać wysokie standardy medyczne, posiadać atesty i przechodzić testy bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest przyspieszenie i ułatwienie badania, więc coraz częściej zamawiają Państwo aparat ekg podłączane do komputerowego monitora, umożliwiające szybsze analizowanie różnych odprowadzeń i nie tylko.

Dostępne są oczywiście również nieśmiertelne i bardzo wygodne w obsłudze, szybkie w działaniu aparaty ekg z wbudowanym wyświetlaczem, które na bieżąco pokazują wprawdzie tylko jedno odprowadzenie, ale za to umożliwiają natychmiastowy wydruk zapisu EKG poprzez wbudowaną drukarkę na specjalistycznym papierze. Taki wydruk z EKG stanowi z miejsca potwierdzoną i przydatną dokumentację medyczną, którą można dołączyć do historii choroby pacjenta czy do jego karty.

Oferowane na naszych stronach aparaty dostępne są w wersjach mobilnych, w których mocny akumulator daje możliwość ich swobodnego przenoszenia i wykorzystania poza gabinetem. Mamy dla Państwa także innowacyjny aparat ekg z takimi funkcjami jak kontrola kontaktu elektrody ze skórą, a praktycznie wszystkie wersje posiadają już wgrane programy badań oraz edytowalne profile.

Możliwość komentowania aparaty ekg została wyłączona