zdrowie

Bieżnie antygrawitacyjne

Rehabilitacja po urazie i powrót do pełni formy wymaga sporego zaangażowania ze strony pacjenta. Jednocześnie, najlepiej jest pomóc mu oferując najlepszy sprzęt z dostępnych na rynku. Idealnym urządzeniem, które sprawdza się w wielu różnych sytuacjach rehabilitacyjnych jest po prostu bieżnia. Oczywiście, istnieje szeroki wybór takich sprzętów, których zadaniem jest wzmocnienie układu mięśniowo-szkieletowego i szybki powrót do formy sprzed urazu.

Specjalistyczne bieżnie antygrawitacyjne

Prawdziwym hitem są obecnie bardzo nowoczesne bieżnie, które pozwalają na odciążenie kończyn i całego układu kostnego. Istnieje możliwość wykonywania ćwiczeń w warunkach zmniejszających masę ciała nawet o 80%. Jest to idealny sposób na rehabilitację po urazach i kontuzjach, ale również po zabiegach chirurgicznych. Bardzo często metoda ta wykorzystywana jest również przez osoby, które walczą z nadmiernymi kilogramami, ale nie mogą obciążać swoich stawów, z uwagi na sporą masę ciała.

Sprzęt ten idealnie sprawdza się w trakcie rekonwalescencji pacjentów, którym zależy na zachowaniu maksymalnej sprawności ruchowej. Jest bardzo chętnie wybierany przez szpitale, które specjalizują się w traumatologii i chirurgii urazowej. Pozwala też skutecznie redukować masę ciała i pozbyć się tkanki tłuszczowej.

W naszej ofercie znajdują się bieżnie rehabilitacyjne oraz antygrawitacyjne najwyższej jakości. Wszystkie idealnie sprawdzą się w specjalistycznych gabinetach, w szpitalach, ale również w klubach fitness. Te specjalistyczne bieżnie sklep nasz oferuje w doskonałych cenach. Warto skontaktować się z nami i wynegocjować najlepsze warunki cenowe dla swojego gabinetu.

Możliwość komentowania Bieżnie antygrawitacyjne została wyłączona