zdrowie

Elektryczne wózki inwalidzkie

Dla niepełnosprawnych pacjentów jedynym środkiem niezależnego transportu są wózki inwalidzkie, dzięki którym mogą oni poruszać się po domu, po mieście, czy też szpitalu. Dzięki nowoczesnym technologiom, dzisiaj na takich wózkach mogą jeździć również osoby, które nie mają sprawnych kończyn górnych. Bardzo często wózki zaopatrzone są w specjalistyczne komputery, dzięki którym takie osoby są w stanie porozumiewać się ze światem i normalnie funkcjonować.

Takie elektryczne wózki inwalidzkie coraz częściej dostosowane są również do warunków miejskich. Ich koła są zupełnie inne, niż w tradycyjnych wózkach ręcznych. Wózek sam może podjechać pod podjazd lub wjechać na krawężnik. To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą poczuć się niezależnie i samodzielnie poruszać po mieście.

Nowoczesne rozwiązania dla osób niepełnosprawnych

Elektryczne wózki inwalidzkie są droższym rozwiązaniem, jednakże dają pacjentowi znacznie więcej swobody oraz możliwości. Jeżeli jest taka możliwość, warto rozważyć zakup właśnie takiego wózka, który z pewnością sprawdzi się przez lata.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór wózków inwalidzkich, w tym również tych elektrycznych. Stale pracujemy nad poszerzaniem całego naszego asortymentu sprzętu medycznego oraz urządzeń. Jeżeli nie posiadamy w naszej ofercie wybranego przez Państwa modelu, zachęcamy do kontaktu z nami. Na pewno przedstawimy Państwu korzystną ofertę sprzedaży wózka i postaramy się dostarczyć go jak najszybciej. Zachęcamy do dokonania zakupów.

Możliwość komentowania Elektryczne wózki inwalidzkie została wyłączona