rehabilitacja

Elektryczne wózki inwalidzkie

Życie osoby niepełnosprawnej nie jest łatwe. Trudności w poruszaniu się często powodują, że tacy pacjenci przykuci są do łóżka. Wcale nie musi tak jednak być, ponieważ dość swobodne poruszanie się mogą im zapewnić wózki inwalidzkie. Obecnie nowoczesne technologie umożliwiają również korzystanie samodzielne z takich wózków osobom, które nie mają władzy również w górnych kończynach, czy osobom po wypadkach.

Najlepszym, ale jednocześnie najdroższym rozwiązaniem są oczywiście elektryczne wózki inwalidzkie. Te dają spore możliwości i nie obciążają kończyn górnych. Pacjent nie potrzebuje również opiekuna, aby móc swobodnie się przemieszczać. Coraz częściej można zauważyć na ulicach osoby niepełnosprawne, które korzystają z tego udogodnienia.

Tradycyjne wózki inwalidzkie

Znacznie tańszym i bardziej powszechnym rozwiązaniem są tradycyjne ręczne wózki inwalidzkie. Takie można spotkać u większości osób niepełnosprawnych, ale również w szpitalach, sanatoriach i innych placówkach medycznych. Dzięki nim, transport pacjenta jest znacznie łatwiejszy i mniej obciążający. Idealnym rozwiązaniem są również sanitarne wózki inwalidzkie, dzięki którym osoba chora ma możliwość skorzystania z toalety samodzielnie, bez pomocy opiekuna. Takie wózki również można znaleźć w wielu placówkach.

Nasz sklep oferuje szeroką gamę wózków inwalidzkich różnych rodzajów i od różnych producentów. Cały czas poszerzamy swój asortyment i staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich niepełnosprawnych pacjentów. U nas można również negocjować ceny wózków inwalidzkich i innych sprzętów.

Możliwość komentowania Elektryczne wózki inwalidzkie została wyłączona