urządzenia

fotele długotrwałego przebywania

Osoby chore i niepełnosprawne bardzo często narzekają na to, że całe dnie zmuszone są spędzać w łóżku. Doskonałym rozwiązaniem dla nich okazują się być fotele długotrwałego przebywania, których pozycję można regulować i nawet osoby zmuszone do pozycji leżącej mogą odnaleźć w nich komfortowe położenie.

Dla kogo przeznaczone są takie fotele rehabilitacyjne?

  • dla osób niepełnosprawnych ruchowo,

  • dla osób cierpiących na schorzenia psychofizyczne,

  • dla osób starszych mających trudności z poruszaniem się,

  • dla osób długotrwale chorych.

Takie fotele sprawdzają się przede wszystkim w szpitalach i tego typu placówkach, ale idealnie nadają się również do domu, aby pacjent miał możliwość aktywniejszego spędzania czasu. Można regulować kąt ustawienia ich poszczególnych elementów, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu bolesnych odleżyn. Można na nich wykonywać również proste ćwiczenia rehabilitacyjne i ćwiczyć ruchomość kończyn.

Nasz sklep oferuje szeroki wybór sprzętu pomocniczego dla osób chorych, w tym fotele długotrwałego przebywania opinie posiadające najlepsze wśród pacjentów, jak i opiekunów. Są to fotele najwyższej klasy, renomowanych producentów. Dzięki nim, pacjent ma możliwość funkcjonowania w życiu codziennym i poruszania się po domu lub pomieszczeniu szpitalnym. Każdy nasz fotel rehabilitacyjny jest skonstruowany w taki sposób, aby zmaksymalizować poczucie komfortu osoby chorej. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków cenowych zakupu foteli. Istnieje możliwość negocjowania naszych cen.

Możliwość komentowania fotele długotrwałego przebywania została wyłączona