zdrowie

fotele długotrwałego przebywania

Pielęgnacja osoby długotrwale chorej nie jest łatwym zadaniem. Często wymaga również sporo wysiłku, kiedy osoba ta nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Nawet profesjonalni opiekunowie potrzebują w takiej sytuacji wsparcia w postaci odpowiedniego sprzętu.

Z takim sprzętem pielęgnacja chorego z pewnością będzie znacznie łatwiejsza. Najważniejsze jest oczywiście łóżko, na którym osoby chora spędza większość swojego czasu. Doskonale sprawdzają się materace przeciwodleżynowe, dzięki którym poprawia się jakość życia takiego chorego. Jest to niezbędna inwestycja, zarówno w warunkach domowych, jak i tych szpitalnych.

Wygoda i komfort podczas choroby

Nie każdy chory musi przebywać przez cały czas w łóżku. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się fotele długotrwałego przebywania, które są komfortowe, nie powodują odleżyn i w których można spędzać naprawdę wiele czasu. Oczywiście, konieczne jest w takiej sytuacji posiadanie podnośników oraz noszy, aby móc przetransportować pacjenta do takiego fotela.

W naszym sklepie oferujemy szereg akcesoriów, dzięki którym pielęgnacja chorego jest znacznie łatwiejsza. Można u nas nabyć nie tylko łóżka i fotele, ale również wózki inwalidzkie i fotele do transportu pacjenta cena których jest uzależniona od konkretnego modelu oraz od wielkości zamówienia. Cały czas poszerzamy swój asortyment, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu złożenia zapytania ofertowego. Postaramy się dostarczyć Państwu niezbędny asortyment. Prosimy również o kontakt w celu ustalenia dogodnych warunków cenowych.

Możliwość komentowania fotele długotrwałego przebywania została wyłączona