zdrowie

Hydrauliczny podnośnik dowannowy

Osoby, które na co dzień zajmują się opieką nad pacjentami niepełnosprawnymi i unieruchomionymi na dłuższy czas, bardzo często same narzekają na ból kręgosłupa i przeciążenie. Często bowiem trzeba pacjenta podnosić i transportować w różne miejsca, na przykład do wanny w celu higieny. W takiej sytuacji konieczne jest skorzystanie z urządzeń, które znacznie ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków i jednocześnie odciążą kręgosłup opiekuna.

Idealnym rozwiązaniem są po prostu hydrauliczne podnośniki pacjenta, które same wykonują większość zadania. Podczas przenoszenia, pacjent cały czas przebywa w wygodnym siedzisku, które ma regulowane oparcie. Hydrauliczny podnośnik dowannowy umożliwia transport pacjenta do wanny oraz z powrotem, bez większego wysiłku ze strony opiekuna.

Oszczędność czasu i praktyczna pomoc

Takie podnośniki pacjenta idealnie sprawdzają się w szpitalach, domach opieki, uzdrowiskach, placówkach rehabilitacyjnych i innych. Są często również dobrym rozwiązaniu w warunkach domowych, kiedy rodzina sprawuje opiekę nad pacjentem i musi pomagać mu w codziennych czynnościach.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór podnośników hydraulicznych dla pacjentów. Cały czas poszerzamy swój asortyment, dlatego warto składać u nas zapytania ofertowe. Nasze podnośniki pacjenta opinie mają bardzo dobre wśród personelu medycznego, jak i wśród samych pacjentów. Gwarantujemy doskonałe warunki cenowe, które zawsze można z nami negocjować. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie.

Możliwość komentowania Hydrauliczny podnośnik dowannowy została wyłączona