masaż

Jakie są wskazania do korzystania z kabiny UGUL?

Kinezyterapia jest jedną z form fizjoterapii wykorzystywaną przy wielu problemach z kręgosłupem oraz kończynami. Bardzo pomocnym narzędziem w gabinecie każdego fizjoterapeuty są kabiny UGUL, które umożliwiają wykonywanie szeregu różnych ćwiczeń.
Taką kabinę UGUL wraz ze stołem i innymi akcesoriami i osprzętem wykorzystuje się do wykonywania ćwiczeń w zawieszeniu. Można dzięki niej wykonywać też ćwiczenia czynne w odciążeniu, w odciążeniu z oporem oraz czynnych z oporem. Daje więc ona szereg możliwości dla pacjenta.

Jakie są wskazania do korzystania z kabiny UGUL?

• schorzenia narządów ruchu i ich choroby,
• urazy i kontuzje,
• stany pooperacyjne i pozabiegowe.

Takie kabiny idealnie sprawdzają się u sportowców po kontuzjach, ale również u zwykłych pacjentów, którzy walczą o powrót do pełnej sprawności. Dzięki nim, ćwiczenia nie są nudne i obciążające, a są w stanie przynieść szybko oczekiwane efekty.

Standardowa kabina UGUL składa się z ośmiu stalowych paneli, wypełnionych siatką. Oczywiście, istnieje możliwość jej rozbudowy z wykorzystaniem różnego rodzaju akcesoriów, jak drabinka Kinesis do kabiny UGUL, czy też inne elementów. Istnieje więc możliwość dopasowania kabiny do warunków, jakie panują w konkretnym gabinecie fizjoterapii.
W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór kabin UGUL oraz różnego rodzaju akcesoriów i dodatkowych elementów dedykowanych właśnie do nich. Zapewniamy najlepsze kabiny UGUL ceny i gwarantujemy ich najwyższą jakość. Jeżeli nasz wybór nie spełnia Państwa oczekiwań, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością postaramy się dostarczyć Państwu preferowane akcesoria w najlepszej cenie na rynku.

Możliwość komentowania Jakie są wskazania do korzystania z kabiny UGUL? została wyłączona