elektronika

Kinezyterapia – rehabilitacja ruchowa opinie

Ruch i gimnastyka są niezwykle ważne dla zachowania pełnej sprawności organizmu. Kinezyterapia polega właśnie na leczeniu za pomocą ruchu i ćwiczeń gimnastycznych. Jest jednym z elementów fizjoterapii, gdzie ćwiczenia ruchowe odgrywają najważniejszą rolę.

W jakich sytuacjach zalecana jest rehabilitacja ruchowa?

  • w zespołach bólowych kręgosłupa,

  • po różnego rodzaju wypadkach, kontuzjach i urazach,

  • w leczeniu pooperacyjnym,

  • podczas przygotowania do porodu siłami natury,

  • po udarze mózgu i po zawale serca.

Głównym zadaniem kinezyterapii jest maksymalne pozbycie się niesprawności fizycznej, z którą zmaga się chory organizm. Następnie, można przejść do kolejnych terapii. Oczywiście, w dzisiejszych czasach takie ćwiczenia wykonuje się przy pomocy różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów, które znacznie przyspieszają i ułatwiają cały proces. Odciążają również inne partie ciała pacjenta.

Szeroki wybór sprzętu do kinezyterapii

Kinezyterapia – rehabilitacja ruchowa opinie ma bardzo dobre i jest zalecana przez wszystkich ortopedów i chirurgów urazowych. Im szybciej pacjent z niej skorzysta, tym szybciej jest w stanie wrócić do swojej pełnej sprawności. Oferowane przez nas akcesoria z pewnością będą pomocne w takiej drodze do sprawnego i silnego organizmu.

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki asortyment narzędzi, które wspierają rehabilitację ruchową. Są to rotory, sprzęty do ćwiczeń oporowych, bieżnie, ławeczki, drabinki, maty, stoły, tablice, wałki i inne. Wszystkie będą stanowiły niezbędne wyposażenie każdego gabinetu fizjoterapeutycznego. Oczywiście, każda z pomocy wykorzystywana jest przy terapii innych części ciała i po różnych urazach.

Możliwość komentowania Kinezyterapia – rehabilitacja ruchowa opinie została wyłączona