zdrowie

Medyczny klin rehabilitacyjny i do masażu

W trakcie ćwiczeń rehabilitacyjnych – zarówno tych wykonywanych na Sali pod okiem rehabilitanta jak i tych wykonywanych samodzielnie w zaciszu własnego domu albo mieszkania – bardzo ważne jest utrzymanie odpowiedniej pozycji ciała, kończyn, kręgosłupa. Nie chodzi tylko o to, aby prawidłowo oddziaływać siłami na poszczególne elementy układu kostno-mięśniowego, ale również o to, aby trenując jedną partię mięśni czy kończynę, nie doprowadzić do deformacji czy schorzeń innych części ciała. Do tego właśnie celu wykorzystuje się powszechnie kliny rehabilitacyjne i do masażu.

Rehabilitowanie oraz masaż

Taki medyczny klin rehabilitacyjny i do masażu sprawdza się zarówno przy utrzymywaniu ciała w określonej pozycji podczas treningu jak i do masowania. Prawidłowa pozycja do masażu zakłada całkowitą elewację masowanego obszaru i brak jakichkolwiek napięć mięśniowych – takie kliny rehabilitacyjne i do masażu pomagają przybrać idealną i całkowicie bezpieczną pozycję z bezwładem ciała, która ułatwia masaż czy podnosi skuteczność danego ćwiczenia rehabilitacyjnego.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć kliny rehabilitacyjne i do masażu opinie mające wyjątkowo dobre i cenione przez naszych klientów. Mogą Państwo wybrać kliny o bardzo różnych kolorach, ale także rozmiarach. Warto przy tym pamiętać, że wysokość czy szerokość danego klina w ogromnym stopniu wpływa na wygodę z jego korzystania, późniejsze przenoszenie i przechowywanie czy wreszcie – możliwość zastosowania w określonym zestawie ćwiczeń ruchowych.

Możliwość komentowania Medyczny klin rehabilitacyjny i do masażu została wyłączona