zdrowie

Oprogramowanie i akcesoria do wag.

W kategorii wag niemowlęcych znajdą Państwo u nas bardzo zróżnicowane modele o różnych możliwościach, funkcjach i parametrach. O skuteczności korzystania z wagi decyduje jednak nie tylko sam jej model, ale przede wszystkim zastosowane oprogramowanie i akcesoria do wag. Te zgromadzone w naszym sklepie to produkty licencjonowane i oryginalne, a więc w stu procentach kompatybilne ze wszystkimi sprzedawanymi przez nas markami wag niemowlęcych.

Dodatki do każdej wagi

Najbardziej popularne i najczęściej zamawiane przez Państwa oprogramowania i akcesoria do wag niemowlęcych to przede wszystkim rolki papieru – samoprzylepnego lub termicznego, do bezpośredniego wydruku odczytu jeszcze z wagi. Dzięki temu wszystkie parametry wskazywane przez wagę mogą być niemal natychmiastowo wygenerowane i wydrukowane także na specjalnym papierze.

Dodatkowo, zgromadzone w naszym sklepie oprogramowanie i akcesoria do wag jest całkowicie oryginalne, co oznacza, że dokonując u nas zakupu programu, mają Państwo w pełni legalną licencję i pełne wsparcie techniczne od producenta i dostawcy. Umożliwiamy także zamówienie dodatkowego adaptera USB do łączności bezprzewodowej, ponieważ nie wszystkie modele wag od początku mają funkcje łączności wi-fi czy blutetooth.

Dla osób prowadzających przychodnie czy gabinety, daje to nowe możliwości zarówno w zakresie ograniczania ilości kabli jak i szybszego transferu odczytów do systemu komputerowego. Uzupełnieniem naszej oferty i proponowanego asortymentu w tej kategorii są uniwersalne stoliki z kółkami i hamulcem pod wagę.

Możliwość komentowania Oprogramowanie i akcesoria do wag. została wyłączona