urządzenia

panel ślizgowy SKAR 50200 do przemieszczania.

Opieka nad osobą niepełnosprawną lub ograniczoną ruchowo jest zawsze trudnym i bardzo obciążającym dla kręgosłupa zadaniem. Często trzeba bowiem pacjenta podnieść i przenieść z miejsca na miejsce. Niezależnie od tego, czy taka opieka odbywa się w warunkach szpitalnych, czy też domowych, najlepiej zaopatrzyć się w akcesoria, które pomagają w przenoszeniu osób niepełnosprawnych.

Najbardziej praktycznym rozwiązaniem są oczywiście nosze, dzięki którym można przetransportować chorą osobę. Poza nim, przydają się również inne akcesoria. Doskonałym sprzętem, który bardzo odciąża kręgosłup i jednocześnie ułatwia całe zadanie jest na przykład panel ślizgowy SKAR 50200 do przemieszczania. Dzięki niemu, można z łatwością umieścić pacjenta w jego łóżku, na przykład po wykonaniu badań.

Szeroki wybór akcesoriów ułatwiających transport pacjenta

Takie sprzęty idealnie sprawdzają się również w szpitalach i domach opieki. Wszędzie tam, gdzie personel musi przenosić pacjenta powinny się bezwzględnie znaleźć. Obecnie nosze występują w wielu różnych rodzajach i wielkości i można je dopasować do swoich preferencji. Dzięki temu, że wielu producentów wypuszcza je na rynek, nosze cena jest naprawdę niewygórowana.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór noszy oraz innych akcesoriów, jak panele ślizgowe i pasy do przenoszenia. Idealnie sprawdzają się one w różnych warunkach. Gwarantujemy doskonałe warunki cenowe i zachęcamy naszych klientów do negocjowania naszych cen w przypadku większych zamówień. Zapraszamy do zakupów.

Możliwość komentowania panel ślizgowy SKAR 50200 do przemieszczania. została wyłączona