dom

ręczne wózki inwalidzkie

Dla osób niepełnosprawnych oraz czasowo unieruchomionych niezwykle ważna jest możliwość samodzielnego poruszania się po domu, szpitalu, czy nawet mieście. Dzięki temu, takie osoby mogą normalnie funkcjonować i wykonywać swoje codzienne obowiązki. Niezbędnym wyposażeniem dla takich osób są wózki inwalidzkie, dzięki którym mogą się one poczuć w pełni niezależne.

Na rynku znaleźć można szeroki wybór takich wózków. Najczęściej sprzedają się tradycyjne ręczne wózki inwalidzkie, które napędzane są siłą rąk pacjenta. Oczywiście, wózki te występują w różnych rodzajach oraz wielkościach. Dzięki temu, można je idealnie dopasować do wzrostu, masy ciała, ale również preferencji pacjentów. Wiele osób decyduje się na sportowe wózki inwalidzkie, dzięki którym mogą trenować swoje ukochane dyscypliny.

Najlepsze wózki inwalidzkie

Ręczne wózki inwalidzkie ceny mają bardzo różne i zależy to oczywiście od wybranego modelu. Zwykły wózek to koszt niewielki, ale profesjonalny, sportowy to już nieco droższy zakup. Każda osoba niepełnosprawna, która ma możliwość korzystania z takiego wózka powinna mieć do niego dostęp, ponieważ z pewnością usprawni on jej życia i pozwoli na samodzielne przemieszczanie się.

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki wybór ręcznych wózków inwalidzkich różnego rodzaju. Sprawdzają się one zarówno w szpitalach, jak i w warunkach domowych. Zachęcamy do kontaktu oraz negocjowania z nami ceny wybranego przez siebie wózka. Nasz sklep oferuje najlepsze warunki cenowe na rynku.

Możliwość komentowania ręczne wózki inwalidzkie została wyłączona