kręgosłup

sprzęt do trakcji kręgosłupa cena

Trakcja kręgosłupa to zabieg wykorzystywany bardzo często w fizjoterapii. Ma rewelacyjne efekty u pacjentów i pozwala na stopniowe pozbywanie się dyskomfortu i bólu. Oczywiście, trakcja może być wykonywana ręcznie przez fizjoterapeutę. Jest to jednak delikatny zabieg i niekiedy zaleca się trakcję mechaniczną.
Dobry jakościowo sprzęt do trakcji kręgosłupa pozwala na jeszcze lepsze efekty. Zabieg polega na tym, że odciągane są od siebie powierzchnie stawowe kręgów, które ze sobą sąsiadują. Dzięki temu, że likwidowany jest ucisk, zmniejsza się równocześnie napięcie mięśni oraz ich przyczepów. Skutkuje to znacznym obniżeniem dolegliwości bólowych.

Jakie są najczęstsze wskazania do trakcji kręgosłupa?
• dyskopatia,
• zwyrodnienie kręgosłupa,
• jego ograniczona ruchomość,
• ucisk rdzenia kręgowego,
• powtarzające się bóle głowy,
• siedzący tryb życia.

Oczywiście, w zależności od objawów i umiejscowienia bólu, stosuje się różne urządzenia. W przypadku bolesności odcinka lędźwiowego, doskonale sprawdza się Kinesis KWL urządzenie do trakcji kręgosłupa za podudzia, które stopniowo rozciąga tę część ciała. Istnieją również urządzenia służące do rozciągania części piersiowej oraz szyjnej, która odpowiada często za ból głowy. Takie urządzenia wspaniale sprawdzą się w każdym profesjonalnym gabinecie fizjoterapeutycznym, jak i szpitalu. Stanowią dodatkowe wsparcie podczas kinezyterapii.

W naszym sklepie można znaleźć różny sprzęt do trakcji kręgosłupa cena którego uzależniona jest oczywiście od konkretów zamówienia. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i dopasowujemy nasze warunki cenowe do ich możliwości. Zawsze istnieje u nas możliwość prowadzenia negocjacji. Zapraszamy do zakupów.

Możliwość komentowania sprzęt do trakcji kręgosłupa cena została wyłączona