kręgosłup

Wiele zastosowań suchych basenów

Wiele dzieci wymagających rehabilitacji potrzebuje dodatkowego wsparcia podczas ćwiczeń. Ich uwaga nie jest bowiem skupiona i reaguje na niewłaściwe bodźce. Dzieci z delikatnymi upośledzeniami i problemami z sensoryką powinny być poddawane takiej rehabilitacji już od najmłodszych lat, aby móc zaobserwować efekty takiej pracy.

Doskonale sprawdzają się przy tym suche baseny rehabilitacyjne, które dla dzieci są przede wszystkim źródłem zabawy. Maluch nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że bawiąc się piłkami w takim basenie, trenuje wszystkie mięśnie swojego ciała i oswaja się z otoczeniem oraz różnymi bodźcami.

Wiele zastosowań suchych basenów

Każdy suchy basen rehabilitacyjny jest oczywiście w pełni bezpieczny dla dziecka i może być wykorzystywany także w przedszkolu, żłobku, czy na sali zabaw dla maluszków. Rehabilitacja w basenie pozwala na zmniejszenie się objawów urazów oraz różnych upośledzeń. Stanowi również doskonałe ćwiczenie wspomagające w fizjoterapii z dzieckiem.
Każdy basen posiada komfortowe schodki oraz pochylnię, po której dziecko z łatwością może dostać się do jego środka i rozpocząć zabawę.

U nas można znaleźć szeroki wybór suchych basenów wraz z niezbędnymi akcesoriami w postaci piłeczek. Suche baseny rehabilitacyjne występują w różnych rozmiarach, a więc można je idealnie dopasować do wielkości gabinetu fizjoterapeutycznego dla dzieci lub sali zabaw. Istnieje również możliwość wykonania takiego basenu na indywidualne zamówienie klienta, w dowolnym rozmiarze. Cały czas staramy się powiększać nasz asortyment i stale pojawiają się u nas nowe rodzaje basenów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków cenowych zakupu.

Możliwość komentowania Wiele zastosowań suchych basenów została wyłączona